UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon

Unique Method

Unique Method - це методичний центр, який займається розробкою та написанням інноваційних, актуальних навчальних курсів для дітей. Запрошуємо до співпраці приватні школи, дитячі та юнацькі клуби і студії, які шукають якісні сучасні навчальні курси і програми.Нижче представлені різноманітні посібники, воркбуки, збірки завдань, робочі зошити, комплексні онлайн-курси авторської розробки нашої команди. Зміст матеріалів та їх візуальне оформлення може бути адаптоване під замовника (кольори згідно з вашим брендбуком, логотипи, зміна назви курсу тощо).

Heading photo

Курс "Світ емоцій" для 1-4 класів (на основі програми Social, Emotional, and Ethical (SEE) Learning)

Зміст курсу "Світ емоцій" базується на науках про нервову систему. Йдеться, наприклад, про те, як людина переживає стрес, і головне – як із ним боротися. Іще одна наука, на якій ґрунтується курс, – емоційна й соціальна нейробіологія. Тобто наука про те, як людина переживає емоції і як вони впливають на наші взаємини.

 • Illustration

  У комплекті курсу "Світ емоцій" передбачено:● Воркбук (адаптований для онлайн та офлайн-уроків) розрахований на 10уроків● Методичні рекомендації (більше 30 описаних ігор з використання карток, що в переліку нижче)● Фото-картки із зображенням емоцій людей різної статі та віку● Картки зі стилізованим зображенням емоцій● Картки зі стилізованим зображенням потреб● Картки із сюжетними ілюстраціями ● Картки з послідовним сюжетом із чотирьох картинок ● Картки з послідовним сюжетом із трьох картинок● Вебінар про емоційний інтелект● Додатково обговорюється: консультація з викладачем курсу

  Курс авторської розробки команди Unique School

Heading photo

Data Science (англомовний курс про дані)

Завдання курсу: навчитись аналізувати існуючі дані про реальні явища, власноруч їх збирати їх з оточуючих явищ, структурувати, представляти їх у формі інфографіки та робити висновки на основі аналізу даних.

 • Illustration

  У комплекті до кожного класу йде:● два воркбуки (один воркбук на семестр);● методичні рекомендації;● добірка ресурсів для вчителів● додатково обговорюється: 4 год методичної консультації і навчання основам data science від методиста та викладача-практика. 

  Автор-дизайнер курсу "Data science" - Хіжінська Яніна

Heading photo

Лідер в мені

Завдання курсу: формування лідерських якостей, що передбачає бути лідером як у колективі, так і у собі. Складений за книгою Кові Шон “7 звичок високоефективних підлітків”, а також доповнений темами з цілепокладання, статеве виховання тощо. В процесі навчання діти навчаються працювати в команді, презентувати себе і свої проєкти, розвивають організаторські здібності.

 • icon

  У комплекті йде:● чотири воркбуки (один воркбук на чверть);● методичні рекомендації;● добірка ресурсів для вчителів● додатково обговорюється: 2 год методичної консультації і навчання основам викладання курсу від автора-методиста.

  Автор-дизайнер курсу "Лідер в мені" - Хіжінська Яніна

Курси для розвитку різних типів мислення


Heading photo

Стратегічне мислення. Винахідливість

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: винахідник усередині нас, що таке винахід, як створюються винаходи, як винайшли відомі нам речі, вправи для тренування уяви від єдинорогів.Зміст воркбуку для 3-4 класів: синергія і її переваги, оптичні ілюзії і їх вплив на наше житя, як шанувати відмінності і розвивати власну індивідуальність.Зміст воркбуку для 5-7 класів: VUCA | BANI світ, стратегічне мислення, реалізація задумів, ти - дизайнер процесу, помилки перетворюємо в дії, план реалізації.Кожен воркбук розраховано на 4-8 уроків.

 • icon

  У комплекті курсу "Стратегічне мислення" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів за темою "Strategies. Resourcefulness. Думай і винаходь";● воркбук для учнів 3-4 класів за темою "Complex Problem Solving. Вчимось знаходити синергію";● воркбук для учнів 5-7 класів за темою "Життєва стійкість. Особиста місія";● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Heading photo

Логічне мислення (презентації)

Головне завдання курсу — розвинути логічне мислення та навчити не боятися складних задач!
Зміст презентацій передбачає вирішення різних загадок, задач, головоломок, логічних вправ. Приклад завдань: на 2D і 3D мислення; математичні ребуси, логічні задачі, перестановки, наведи порядок, графічні та числові закономірності, знайди зайве, арифметичні ребуси. 
Структура презентацій: умова завдання | відповідь. Презентації містять понад 200 вправ.

 • icon

  У комплекті курсу "Логічне мислення" передбачено:● презентації для учнів preschool, 1 клас;● презентації для учнів 2-3 класів;● презентації для учнів 4 класів;● презентації для учнів 5 класів;
  ● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер презентацій - Хіжінська Яніна

Heading photo

Проактивне мислення. Життєва стійкість

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: життєва стійкість, здорова самооцінка і впевненість в собі, риси характеру, сміливість.Зміст воркбуку для 3-4 класів: мої суперсили та звички щасливої людини, проактивна позиція, проактивне мовлення: на що я впливаю, коло впливу, перетворюємо втрати у здобутки, помилки і м’язи проактивності.Зміст воркбуку для 5-7 класів: звички щасливої людини, проактивна позиція, особиста місія, вчимось планувати кроки до реалізації цілі, перешкоди.Кожен воркбук розраховано на 4-8 уроків.

 • icon

  У комплекті курсу "Проактивне мислення. Життєва стійкість" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів за темою "Самооцінка. Страх";● воркбук для учнів 3-4 класів за темою "Життєва стійкість. Проактивна позиція";● воркбук для учнів 5-7 класів за темою "Життєва стійкість. Особиста місія";● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Heading photo

Креативне мислення

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: що таке креативність, завдання на розвиток креативності: малюй, розфарбовуй, вирізай, став плямки, уявляй і фантазуй. І ділись напрацюваннями з однокласниками.Зміст воркбуку для 3-4 класів: креативність, мої вподобання, вправи для розвитку креативності: пошук спільних властивостей, перетворення, шість капелюхів, креативне малювання тощо.Зміст воркбуку для 5-7 класів: креативні люди, з чого складається креативний процес, методи розвитку креативності.Кожен воркбук розраховано на 4 уроки.

 • icon

  У комплекті курсу "Креативне мислення" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів;● воркбук для учнів 3-4 класів;● воркбук для учнів 5-7 класів;● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Heading photo

Емпатія ННС. Емоційний інтелект

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: базові емоції і що я відчуваю: долонька дружби, квітки щастя, час для добра.Зміст воркбуку для 3-4 класів: карусель емоцій через світ мультфільмів, вправи для стабілізації внутрішнього стану, техніки ненасильницької комунікації, мови любові.Зміст воркбуку для 5-7 класів: тест на емоційну зрілість, 4 компетенції EQ, розвиток EQ і перші кроки, проактивність, позиція спостерігача, додаткові вправи та література.Кожен воркбук розраховано на 4-8 уроків.

 • icon

  У комплекті курсу "Емпатія. ННС. EQ" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів за темою "Базові емоції та Я";● воркбук для учнів 3-4 класів за темою "Мої емоції. Техніки ненасильницької комунікації. Мови любові";● воркбук для учнів 5-7 класів за темою "Емпатія. Емоційна зрілість";● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Heading photo

Інклюзивне мислення. Толерантність. Доброта

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: добро до інших, казкотерапія, добро до тварин, створюємо казку про добро.Зміст воркбуку для 3-4 класів: Добро до інших, добро до тварин, волонтерство, благодійність, створюємо казку про добро.Зміст воркбуку для 5-7 класів: поняття добро і доброта, добро до себе, добро до інших, добро до світу.Кожен воркбук розраховано на 4-8 уроків.

 • icon

  У комплекті курсу "Інклюзивне мислення" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів за темою "Добро навколо мене";● воркбук для учнів 3-4 класів за темою "Цілісність та доброчесність";● воркбук для учнів 5-7 класів за темою "Волонтерство, благодійність та доброчесність";● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Heading photo

Допитливість. Навчитись вчитися

Зміст воркбуку для preschool, 1-2 класів: світ повний речей, про які ви ще не знаєте. Цікавість – це ознака розуму, вільного і відкритого для сприйняття чудес реальності, що не боїться зіткнутися з невідомим для отримання нових знань. З цим посібником ви вивчатимете нові способи, що допомагають по-іншому дивитися на речі і діяти. Навчання може стати пригодою, що супроводжується постійними та цікавими відкриттями, якщо ви прагнете до допитливості.Зміст воркбуку для 3-4 класів: чого і навіщо тобі вчитися, хто і що тобі допоможе у навчанні, задоволення від навчання.Зміст воркбуку для 5-7 класів: свідоме ставлення до навчання, коучинг або самокоучинг, управління часом, самодисципліна 一 запорука мотивації, техніки конспектування, принципи критичного мислення, техніки запам’ятовування.Кожен воркбук розраховано на 4-8 уроків.

 • icon

  У комплекті курсу "Допитливість" передбачено:● воркбук для учнів 1-2 класів;● воркбук для учнів 3-4 класів;● воркбук для учнів 5-7 класів;● методичні рекомендації з добіркою дод.ресурсів.

  Автор-дизайнер воркбуків - Хіжінська Яніна

Курси про силу і красу України

Навіть у цей буремний час потрібно продовжувати навчання. Адже наші діти та молодь — це наше майбутнє. Саме їм доведеться відбудовувати Україну та формувати суспільство. Педагоги відіграють величезну роль у розвитку молоді та формуванні особистостей. Ми створили матеріали, які розповідають про силу, красу і неймовірних людей України. Курси у повному доступі з методичними рекомендаціями ми надаємо у форматі донату (будь-яка сума). Адже матеріали про нашу Батьківщину мають бути доступними для кожного вчителя, що прагне розповідати дітям про Україну. 

Heading photo

Супергерої безпеки (у доступному для дітей форматі про ЗСУ)

Завдання курсу: сьогодні дітям важливо розуміти: «Що ж таке сучасна війна? Чи відбувається вона лише на полі бою? З кого складається українська армія? У чому відмінність між різними військовими професіями та посадами?» і курс "Супергерої безпеки" адаптований для дітей дає відповіді на питання. Також матеріали ми доповнили уроками психологічної підтримки, обговорення моментів про безпеку (міни, сирени, евакуація), способами боротьби зі стресом, арттерапевтичними підходами. 
Розкриті теми у курсі: сухопутні війська, повітряні сили та морські сили України, сили спеціальних операцій, військові спецрозділи, арттерапевтичні уроки, скарби України та інше.

 • Illustration

  У комплекті до курсу йде:● 30 презентацій;● методичні рекомендації;● добірка ресурсів для вчителів● додатково обговорюється: 2 год методичної консультації від викладача-практика. 

  Автор-дизайнер курсу "Супергерої безпеки" - Хіжінська Яніна

Heading photo

Ukraїner

Зміст курсу: уроки про Україну та українців: унікальні місця, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Уроки розроблені на основі матеріалів однойменного проєкту "Ukraїner" та анімаційних роликів від проєкту "Книга-мандрівка. Україна".

 • Illustration

  У комплекті курсу передбачено:● 20 презентацій;● методичні рекомендації;● добірка ресурсів для вчителів● додатково обговорюється: 2 год методичної консультації і навчання основам викладання курсу від автора-методиста або вчителя практика.

  Автор-дизайнер курсу "Ukraїner" - Хіжінська Яніна

Heading photo

Супергерої України

Опис курсу: в дитинстві ми часто рівнялися на когось, хотіли бути схожим на всемогутнього персонажа з улюбленої казки, на чарівну принцесу чи супергероя з американського фільму... Історії про людей з надможливостями допомагають дітям повірити в себе, свою мрію та виховують цілеспрямованість і наполегливість. Сьогодні для сучасних дітей вибір супергероїв величезний. Але враховуючи останні події в країні ми поставили за мету розповісти про справжніх супергероїв України.
Завдання курсу: розкрити поняття, хто сьогодні може бути супергероєм. Матеріали на основі поточно-актуальної інформації (приклади наших волонтерів, спортсменів, реальні історії людей). 

 • icon

  У комплекті курсу "Світ емоцій" передбачено:● 10 презентацій;● методичні рекомендації;● добірка ресурсів для вчителів;● запис вебінару.

  Автор-дизайнер курсу "Супергерої України" - Савінкова Тетяна

Планер-щоденник

Функції:● Планер завдань для самостійної роботи● Рефлексія по предметах за тиждень● Цілі на семестр● Планування наукових та бізнес-проєктів● Мотиваційні наліпки● Відслідковування прогресу з навчальних результатів● Корисні шаблони для впорядкування інформації (кепси, журнал читання)● Антистрес розмальовкиЗміст планера та його візуальне (кольори згідно вашого брендбуку, логотипи) може бути адаптоване під замовника.

Illustration