UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon

Як вступити до школи?

Звертайтесь до нас — ми радо допоможемо вам пройти усі необхідні етапи:

1

Залиште свої контакти у формі нижче, і ми зателефонуємо вам

2

Перша зустріч з батьками: особиста, на онлайн-презентації або на дні відкритих дверей

3

Консультація дитини з педагогом та психологом: вхідне тестування

4

Підписуємо договір про навчання, надайте документи та чекаємо на дитину в школі

Основна мета консультації та вхідного тестування — визначити готовність дитини до навчання та виявити, чи відповідає школа очікуванням батьків. Під час вступної кампанії ми маємо переконатися в тому, що наша школа підходить вашій дитині та має спільні цінності з вашою родиною. Таким чином, рівень академічної підготовки дитини є одним із критеріїв прийому, але не вирішальним. Після тестування ми надаємо розгорнутий зворотний зв'язок.

Вартість навчання

10 навчальних місяців

 • НАПРЯМКИ

  ЦІНА ЗА МІСЯЦЬ

  ЦІНА ЗА СЕМЕСТР

  ЦІНА ЗА РІК

 • UNIQUE KIDS2-3, 4-5 років

  Неповний день - 10 000 грнПовний день - 16 500 грн

  Неповний день - 47 500 грнПовний день - 78 375 грн

  Неповний день - 90 000 грнПовний день - 148 500 грн

 • UNIQUE PRESCHOOL5-6 років

  Повний день - 19 700 грн

  Повний день - 93 575 грн

  Повний день - 177 300 грн

 • UNIQUE SCHOOL1 клас

  Стандартний день - 19 700 грнПовний день - 25 200 грн

  Стандартний день - 93 575 грнПовний день - 119 700 грн

  Стандартний день -177 300 грнПовний день - 226 800 грн

 • UNIQUE SCHOOL2-4 клас

  Стандартний день - 21 000 грнПовний день - 26 500 грн

  Стандартний день - 99 750 грнПовний день - 125 875 грн

  Стандартний день - 189 000 грнПовний день - 238 500 грн

 • UNIQUE LYCEUM5-7 клас

  Стандартний день - 21 800 грнПовний день - 27 300 грн

  Стандартний день - 103 550 грнПовний день - 129 675 грн

  Стандартний день - 196 000 грнПовний день - 245 700 грн

 • СТАНДАРТНИЙ ДЕНЬ (для 1-6 класів)

  ● Активності/уроки до 15.00● Можливість перебувати до 19.00 в режимі продовженого дня

 • ПОВНИЙ ДЕНЬ (для 1-6 класів)

  ● Безлім гуртків з 15.00 до 19.00 (окрім робототехніки та випилювання)● Для preschool: повний день за ціною стандартного.

Що входить у навчальний пакет студента Unigue School:

  Комплект підручників та зошитів з усіх навчальних дисциплін
  Канцелярія та навчальне обладнання, використання навчальних електронних сервісів, додатків, інформаційних ресурсів
  Обладнання та матеріали для занять в гуртках та студіях
  Внески за участь у олімпіадах, відвідування шкільних свят та вечірок
  Тренінги для батьків
  Психологічні консультації

Відповіді на запитання

Якщо ви не знайшли відповідь на своє запитання, зв'яжіться з нами

 • Як реалізується індивідуальний підхід до навчання?

  Unique School – школа, де цінують кожну дитину і створюють можливості для найповнішого розкриття її талантів і здібностей. Тому ми гарантуємо кожному учневі індивідуальний підхід.
  Що передбачає індивідуальний підхід ?● Індивідуальний супровід з боку ментора і спостереження за кожною дитиною, підтримка учнів.● Врахування індивідуальних особливостей дитини та стилю навчання, способів сприйняття нового матеріалу.● Навчання у відповідному темпі через поділ на групи і забезпечення різнорівневими навчальними матеріалами (напр. на англ. мові).● Індивідуально-групові консультації з психологом в разі, якщо дитина потребує підтримки.● Відстеження індивідуального поступу через індивідуальну картку.● Груповий супровід у рамках занять «Лідер в мені" та серії курсів присвячених розвитку різних типів мислення.
  Детальніше про менторський супровід за покликанням.

 • Чи є домашні завдання?

  Є, однак їх обсяг суттєво обмежений, бо більшість завдань студенти встигають виконувати на уроках, на заняттях самостійної роботи. Для студентів 1-2 класів їх практично немає, студенти 3-4 класів мають завдання, але в мінімальних обсягах, з якими вони можуть впоратися під час самостійної роботи. Виняток – «сімейні» проєктні завдання, які вчителі пропонують виконувати разом із батьками, щоб уможливити цікаве спілкування в сім’ї.

  Із 5 класу обсяг завдань збільшується, однак переважно студенти, які працюють у високому і середньому темпі, здатні їх виконати ще у школі.

 • Як ми створюємо безпечне середовище?

  Поняття «безпека» розповсюджується на багато різноманітних явищ. Безпечним може бути не лише середовище, а спілкування, пересування, психологічний клімат, умови праці, інформаційний простір.
  Але безпека – це не тільки відсутність потенційних загроз. Поняття «безпечна школа» включає в себе дії, направлені на створення сприятливих умов навчального процесу.
  Як мама, я дуже хвилююся, щоб безпека моєї дитини дотримувалася також у інтернет-просторі. Що для цього робить школа?Припустимо, що в приміщенні, де навчається моя дитина, виникла пожежа. Чи має школа алгоритм дій в даному випадку?У дитини болить голова або піднялася температура. Як школа допомагає вирішити питання? Та інші запитання, що часто хвилюють батьків, ми детально висвітлюємо в статті за покликанням.

 • Соціальні активності у школі

  Життя Unique School пронизане соціальними активностями:● Наприклад, сортуючи сміття у школі, студенти розуміють, що таким чином піклуються про своє майбутнє та майбутнє планети.● Допомагаючи дітям в дитячих будинках – розуміють, що таким чином піклуються про тих, хто цього дуже потребує.● Захищаючи проєкт, в якому потрібно здійснити збір даних про споживання електроенергії, моніторити способи генерації електроенергії, дослідити поняття «зелена енергетика», порахувати, наскільки вигідніше застосовувати зелені технології – студенти розуміють, що ці знання обов’язково використають в житті на користь своєї країни.

 • Як та за якою системою відбувається викладання англійської мови? Які знання дитина здобуває?

  Викладання англійської мови відбувається за комунікативною методикою, починаючи з 0/1 класів. Заняття проходять 4 рази на тиждень в 1-4 класах. Також додатковий урок англійської з носієм мови щоп'ятниці, згідно з концепцією English Friday.

  Один раз на тиждень студенти вивчають “Data Science” англійською мовою. Особлива увага приділяється вивченню математики англійською мовою. З 4 класу з'являються додаткові 2 год англомовного курсу про науковий тип мислення Big Science.

  У школі відбувається систематичне проведення інтегрованих уроків, кейс-днів, захистів проєктів, тематичних свят.

  Студенти також мають додаткові заняття з англійської мови у вигляді гуртів, постійно беруть участь у різних міських і міжнародних конкурсах та олімпіадах.

  Навчання англійської мови відбувається за сучасними навчальними комплексами видавництв Green Country, Pearson, Macmillan, Cambridge, National Geographic із комбінуванням додаткових підручників для відпрацювання завдань та підготовки учнів до складання міжнародних іспитів.

 • Яка основна педагогічна концепція?

  Створюємо середовище, у якому дитині цікаво відкривати світ: навчальний процес побудований таким чином, щоби стимулювати пізнавальну діяльність кожного учня; щоб школярі працювали в командах, отримували не готові відповіді на запитання, а мали можливість досліджувати певні теми та формувати власні висновки. Віримо, що якщо учень сам ставить запитання: «А що буде далі?» – а вчитель направляє його, ставить відкриті завдання, використовуючи ті чи інші форми й методи навчальної діяльності, це мотивує дитину вчитися не тільки в рамках школи, але й протягом усього життя.

 • Як відбувається психологічний супровід?

  Психологічний супровід здійснюється з метою підтримки якісного освітнього процесу, ціннісного середовища та принципів взаємодії школи, розвитку компетентностей студентів та емоційної підтримки.Реалізується через:● групову та індивідуальну взаємодію з учнями;● брифінги з педагогами;● взаємодію з батьками (інформування батьків про життя класу через канали комунікації;● бесіди з батьками учня з метою інформування і для напрацювання спільних рішень;● організація батьківських зустрічей класу тощо.