UNIQUE SCHOOL

  • icon

UNIQUE SCHOOL

  • icon

Участь батьків

Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки.

Саме тому ми приймаємо до школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, тобто всю сім’ю, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з нашими студентами та вчителями. Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей. Оскільки основною метою школи є створення середовища, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо.

Наші очікування до батьків

Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться повною мірою досягти поставленої мети

Illustration

Віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких

Педагогічна команда систематично наповнює індивідуальну картку дитини, для того, щоб відслідковувати динаміку в академічному і особистісному розвитку. Двічі на рік ми зустрічаємось на індивідуальних менторських зустрічах для постановки цілей на ІІ семестр.

Illustration

Бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки

Школа створює середовище для всебічного розвитку: більше 25 гуртків, індивідуальний супровід, конкурси та олімпіади, події для розвитку талантів. В усіх ці активностях підтримка батьків є важливою складовою. Також ми заохочуємо батьків виступати рольовою моделлю для наших студентів і розповідати їм про свою роботу, захоплення, ділитись експертністю.

Illustration

Довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною

До керівництва школи, вчителів, кураторів, менторів, психологів, адже всі вони – професіонали, віддані своїй справі, які живуть дітьми, дивляться з вами в одному напрямку і готові до діалогу та співробітництва. Партнерство - ключова цінність корпоративної культури Unique School.

Illustration

Розуміння, що дитина перебуває на території закладу весь день і для неї це чималий відрізок часу

Навчання є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися, так само як і ваша щоденна робота. Тут у дитини з’являються нові друзі, відкриваються невідомі раніше істини, розвиваються таланти. Одним словом, вона проходить шлях соціалізації, який часом не може обійтися і без певних розчарувань та проблем. А тому ми просимо вас цікавитися шкільними справами дитини, підтримувати її і одразу звертатися до нас, якщо ви помітили якісь зміни в поведінці.

Illustration

Толерантності:

● до думок, традицій та матеріального статку інших родин;● індивідуальних особливостей інших студентів;● поваги до української мови, культури та традицій.

Атмосфера сімейних зустрічей (Family day)