UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon

Освітні зміни завдяки вчителям

Освіта — ключовий чинник утворення суспільства й запорука успішної України. Навчання від педагога до педагога — ефективний спосіб професійного зростання. Лідерки і лідери учительських спільнот відіграють вирішальну роль у зростанні інших освітян та в їхньому рішенні залишатися в професії. А мережі взаємодопомоги є критично важливими шляхами підготовки та професійної сталості педагогів.
Ми переконані, що учительство найкраще може поширювати зміни. Інвестуючи в одного педагога, ми вкладаємо в тисячі людей. Наші викладачі постійно зростають та діляться з досвідом з усіма бажаючими. Нижче ви можете переглянути вебінари від нашої команди та отримати сертифікати підвищення кваліфікації.

Illustration

Вебсемінари від команди Unique School

Вебінари створені у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra. Участь у майбутніх вебінарах і перегляд вже проведених безкоштовний. Ми переконані, що доступ до якісної освіти має бути у кожного вчителя.

 • Illustration

  Навички 4К: креативність, критичне мислення, колаборація та комунікація

  19 липня 2022
  Антонова Анна

  Недостатньо просто вивчати шкільні предмети. Учні повинні розуміти, як застосувати знання в реальному світі, як вони впливають на вибір їхніх майбутніх професій та як це пов’язано з успіхом. Продемонструвати hard skills і застосовувати їх на практиці допомагають ключові навички: 4К (креативність, критичне мислення, колаборація та комунікація).
  ☝️ Такі навички є універсальними, а отже корисними незалежно від виду діяльності.
  Про те, як ефективно застосовувати модель 4К на практиці розповідає під час вебінару Анна Антонова, психологиня-консультантка, сертифікована тренерка та менторка Unique School. 

 • Illustration

  Тренди в освіті 2022

  5 липня 2022
  Савінкова Тетяна

  Лекція від Тетяни Савінкової, менторки та викладачки Unique School. Програма:✅ Тренд № 1. Розвиток сильних сторін та особистості✅ Тренд № 2. Персоналізоване навчання. 12 принципів персоналізованого навчання✅ Тренд № 3. Мікронавчання. Як побудувати навчальний процес, використовуючи microlearning✅ Тренд № 4. Ґейміфікація. Як запровадити в школі? Основні складники

 • Illustration

  Психологічне здоров’я дітей у воєнний час

  28 червня 2022
  Литвин Ксенія

  Авторка вебінару — Ксенія Литвин, менторка та вчителька початкової школи Unique School розповідає про:
  🔹різницю між hard skills та soft skills;
  🔹навички, які потрібні у XXI ст.;
  🔹як допомогти дитині розвинути soft skills;
  🔹корисні ресурси..

 • Illustration

  Принципи та методи організації онлайн-навчання

  15 червня 2022
  Хіжінська Яніна

  Авторка вебінару — Яніна Хіжінська, методистка студії онлайн-освіти EdEra, академічна директорка Unique School розповідає про:
  🔹 стратегію та операційний план організації онлайн-навчання;
  🔹 алгоритм проведення уроку;
  🔹 вправи для стабілізації емоційного стану дітей і дорослих;
  🔹 інструменти для інтерактивної групової онлайн-роботи;
  🔹 корисні онлайн-ресурси, які можна використати в навчальній програмі.

 • Illustration

  Психологічне здоров’я дітей у воєнний час

  14 червня 2022
  Туношенська Дар'я

  Авторка вебінару — Дар’я Туношенська, психологиня-консультантка, викладачка та кураторка Unique School. Зміст:🔹Як адаптуватися до нових реалій.🔹Принцип «”Кисневу маску” спочатку одягніть на себе».🔹ПТСР. Види, особливості.🔹Вчителі та діти: психологічні особливості роботи з дітьми з ООП та ПТСР.🔹Емоції та як з ними жити.🔹Як відволікти себе та дитину. Практичні поради.

 • Illustration

  Розкриття індивідуальності: як розвивати сильні сторони дитини

  7 червня 2022
  Борисенко Ліза

  Авторка вебінару — Єлизавета Борисенко, очільниця комунікацій, викладачка та менторка початкової школи Unique School.
  Зміст вебінару
  🔹Роль школи у розвитку індивідуальності
  🔹Вимоги до педагогів, які працюють у напрямі розвитку сильних сторін учнів
  🔹Методичні засади розвитку сильних сторін дитини
  🔹Практичний аспект роботи в розвитку індивідуальності
  🔹Роль вчителя як ментора
  🔹Роль класного керівника в розвитку сильних сторін учнів

 • Illustration

  Техніки розвитку емоційного інтелекту

  31 травня 2022
  Антонова Анна

  Авторка вебінару — Антонова Анна, психологиня-консультантка, сертифікована тренерка, менторка та вчителька початкової школи Unique School. Зміст вебінару:1. Емоційний інтелект: техніки самоусвідомлення та саморегуляції 2. Емпатія: техніки розуміння емоцій інших 3. Техніки ненасильницького спілкування 4. Соціальні навички: грамотна взаємодія з емоціями інших5. Методи та засоби емоційної рефлексії 

 • Illustration

  Світ врятує література. Креативні стратегії залучення дітей до читання

  24 травня 2022
  Литвин Ксенія

  Авторка вебінару — Литвин Ксенія, менторка та вчителька початкової школи Unique School. Зміст вебінару:🔸Як формувати любов до читання?
  🔸Як створити цікаву атмосферу під час уроку?
  🔸Які неординарні підходи використати?
  🔸Як влучити у запит сучасних дітей?
  🔸Як читанню конкурувати із пропозиціями розважально-цифрового контенту?

 • Illustration

  Розвиток особистого бренду вчителя: можливості та ресурси

  17 травня 2022
  Тетяна Савінкова

  Авторка вебінару — Тетяна Савінкова, менторка та вчителька початкової школи Unique School. Зміст вебінару:🔸Поняття «особистий бренд». Його роль у власному житті та вплив на оточуючих.🔸 Чек-лист порад про те, з чого розпочати створення бренду. Шляхи поширення досвіду🔸 Популяризація особистого бренду через соціальні мережі. Способи його монетизації.🔸 Вчитель у соціальних мережах. Поради щодо ведення персональної сторінки.🔸 Надихаючий досвід колег, яким вдалося створити особистий бренд.

 • Illustration

  Дизайн для освітян. Оформлюємо ідеї в цифрові продукти

  10 травня 2022
  Тетяна Желізко

  Авторка вебінару — Тетяна Желізко — викладачка Unique School, дизайнерка освітніх продуктів Unique Method. Зміст вебінару:🔹 Алгоритми оформлення демонстраційних (роздаткових та цифрових) матеріалів.🔹 Принципи композиції та колористики на практиці.🔹 Ресурси для пошуку шрифтів, зображень та інших складників успішного дизайну.🔹 Оформлення матеріалу.🔹 Переваги використання правильно оформлених демонстраційних матеріалів.

 • Illustration

  Погляд на освіту: стратегічний та операційний напрями

  26 квітня 2022
  Стефанська Ірина та Хіжінська Яніна

  Спікерки вебінару Ірина Стефанська (засновниця та очільниця Unique School) та Яніна Хіжінська (методистка EdEra й академічна директорка Unique School).Зміст вебінару:✅ Блок 1. Стратегічний: як розробити оновлену стратегію закладу освіти: план для керівництва.Як зберегти педагогічну команду в сучасних умовах?✅ Блок 2. Операційний: як підтримати педагогічну команду і допомагати їй розвивати потенціал? HR-процеси: інструменти, підходи. Ресурси для підвищення кваліфікації

 • Illustration

  Емоційний інтелект: ресурси для дітей та вчителів

  26 квітня 2022
  Анна Антонова

  Авторка вебінару — Анна Антонова, психологиня-консультантка, сертифікована тренерка та менторка Unique School. Зміст вебінару:✅ ази в розумінні емоційного інтелекту;✅ добірка відкритих онлайн-інструментів та ресурсів для вчителів і дітей;✅ практичні вправи для стабілізації емоційного стану дітей;✅ як створювати дидактичні розробки, які сприятимуть розвитку емоційного інтелекту дітей.

 • Illustration

  Як зберегти результативність онлайн-навчання в умовах війни?

  16 квітня 2022
  The Station

  Під час вебінару Савінкова Тетяна, менторка та вчителька початкової школи Unique School ділиться:
  ✔Методиками та інструментами в подоланні стресу під час уроків;
  ✔Вправами на переключення уваги та добіркою релакс-хвилинок для учнів;
  ✔30 інструментами для якісної групової онлайн-роботи;
  ✔Здоров’язбережувальними технологіями;
  ✔Якісним ютуб контентом для онлайн-уроків (добірка україномовних каналів).

 • Illustration

  Урок єднання: як розказати дітям про силу і красу України?

  9 квітня 2022
  Хіжінська Яніна

  Хіжінська Яніна, академічна директорка школи Unique School ділиться:✔ Які демократичні цінності має Україна. Що таке патріотизм без калини, соняшника чи українського прапора? ✔ Як пояснити дитині, чому росія напала на Україну?✔ Як розповісти про силу і міць України? Як показати її красу? Надамо готові уроки та добірку ресурсів.✔ Як розповідати про відомих українців? Готові вправи та матеріали.✔ Як діти можуть допомогти Україні? Варіанти активностей для дітей початкової школи та підлітків.

 • Illustration

  Ефективне онлайн-навчання

  2 квітня 2022
  Хіжінська Яніна

  Хіжінська Яніна, академічна директорка школи Unique School ділиться:✅ як спланувати онлайн-урок, витративши мінімум часу;✅ відкриті та безкоштовні онлайн-інструменти для вчителів (добірка із 50+ ресурсів);✅ практичні вправи для стабілізації емоційного стану дітей та дорослих;✅ як правильно говорити з дітьми про війну.

Якщо ви хочете отримати сертифікат про підвищення кваліфікації від EdEra, ви можете сплатити організаційний внесок у розмірі 99 грн та отримати: - презентацію та додаткові матеріали з вебінару;- сертифікат та програму підвищення кваліфікації (3 академічні години; 0,1 кредиту ЄКТС).

Сертифікати зараховуються як підвищення кваліфікації, оскільки повністю відповідають вимогам пункту 13 «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. і набув чинності 3 вересня 2019 року.