UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon
Illustration
Illustration

Вакансiї Unique School

Для тих, хто хоче приєднатися до команди мрії та виховувати людей майбутнього. Якщо Ви бажаєте зростати разом із нами та реалізовувати свої найсміливіші ідеї, навчаючи сучасних дітей – чекаємо на ваші резюме. Ми зацікавлені у залученні талановитих і натхненних професіоналів, тому ми розглядаємо всі резюме та всіх кандидатів! Запрошуємо для знайомства та співбесіди! У зв’язку з розширенням мережі, збираємо команду для нових локацій. 
Кого шукаємо? Талановитих і цілеспрямованих, креативних та ґрунтовних, непосидючих і націлених на результат особистостей з педагогічною або психологічною освітою та досвідом роботи з дітьми.

Що ми пропонуємо?

 • Illustration

  Високу офіційну заробітну плату

 • Illustration

  Безкоштовні обіди

 • Illustration

  Допомогу досвідчених експертів

 • Illustration

  Сучасне обладнання

 • Illustration

  Безкоштовне навчання та прозора система преміювання

 • Illustration

  Креативну локацію

Процес підбору персоналу

В Unique School ми застосовуємо ціннісний підхід до процесу підбору персоналу, щоб знайти близьких нам за духом та поглядами людей для певної роботи. Коли ви знайдете цікаву для вас вакансію і відгукнетесь на неї, ви отримаєте відповідь впродовж тижня. Якщо зацікавленість виявиться взаємною, далі на вас чекає співбесіда. Для деяких позицій може знадобитися пройти тести, наприклад, технічні навички чи методичні знання. Далі проходять додаткові співбесіди, у тому числі з вашим потенційним керівником. Якщо ми погоджуємось, що ви є потрібним кандидатом на дану вакансію, ви отримуєте пропозицію з усіма умовами та обов'язками.
Ми переконані, що кожен може запропонувати щось унікальне. Дізнайтеся більше про роботу в Unique School, перегляньте відкриті вакансії:

Illustration

Актуальні вакансії

Illustration

Викладачів різних предметів, гуртків, секцій та клубів

Очікуємо від кандидата:● знання іноваційних методів навчання;● творче та нестандартне мислення; вміння налагоджувати комунікацію з різними типами людей;● розуміння специфіки викладання предмета або гуртка/секції/клубу.

Illustration

Менторів (викладачів профільних предметів)

Очікуємо від кандидата:● наявність вищої педагогічної освіти; ● загальний досвід викладання — від 1-го року;● знання іноваційних методів навчання;● творче та нестандартне мислення; ● впевнений користувач комп'ютера;● базова англійська мова.

Illustration

Кураторів

Очікуємо від кандидата:● наявність вищої педагогічної або психологічної освіти; ● відкритість до навчання;● любов до дітей та активна життєва позиція;● вміння налагоджувати комунікацію з різними типами людей;● базова англійська мова.

Миті наших корпоративів

Наші викладачі справжні кінозірки: