UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE ED ACADEMY

Місце зустрічі — тих, хто навчає, і тих, хто прагне навчатися

РОЗВИВАЙ. НАВЧАЙ. ЗРОСТАЙ

Перша цінність команди Unique School - РОЗВИТОК. ВІДКРИТІСТЬ НОВОМУ ТА ПРАГНЕННЯ ДО ЗРОСТАННЯ

Ми мотивуємо освітян:● розвиватись, підтримувати одне одного і разом шукати натхнення;● бути щасливими і цілісними особистостями на роботі й у житті;● рухатись за науково-технічним прогресом, постійно аналізувати глобальні цілі і виклики, які постають у світі;● безперестанно працювати над особистим та професійним розвитком.


Місія Unique Ed Academy - створити середовище для розвитку, навчання та натхнення до реалізації професійних мрій освітян

Формати навчання

Ми надаємо багато різноманітних можливостей та форматів для професійного та особистісного зростання:

icon

ВЕБІНАРИ

Онлайн-формат (зазвичай тривалістю до 2 год)

icon

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Практико-орієнтовані заняття зазвичай очного формату

icon

КОМПЛЕКСНІ КУРСИ

Онлайн та офлайн формат

icon

МАРАФОНИ

Інтенсивне та гейміфіковане навчання, що передбачає командну співпрацю

icon

КОНФЕРЕНЦІЇ

Планові конференції та (не)конференції. Значну частину становить дискусійний елемент — запитання й відповіді. Можливий онлайн та офлайн формат

icon

НАСТАВНИЦТВО

Онлайн-зустрічі, консультаційний та організаційний супровід, допомога з кар'єрними та управлінськими треками

icon

ШАБЛОНИ ТА ПРОЦЕСИ

Описані процеси; готові шаблони, які перевірені на практиці; організаційні документи.

icon

COMMUNITY(Telegram, Viber, Facebook)

Спеціально організовані соцмережі, де можна отримати пораду, обмінятись досвідом чи поділитись напрацюваннями

Ми пропонуємо:


 • РОЗВИТОК СУЧАСНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ

  Інноваційність, навчання впродовж життя, громадянські та соціальні, культурна, інформаційно-комунікаційна, підприємливість та фінансова грамотність, мовленнєва, цифрова, інклюзивна, емоційно-етична.

 • АКТУАЛЬНІ НАПРЯМКИ

  Менторство, кураторство, робота з даними, практичні прийоми, ІКТ, проєктне навчання, інклюзивна освіта, медіаграмотність, інтегроване навчання, креативне мислення, критичне мислення, іноземна мова.

 • ДЛЯ РІЗНОЇ АУДИТОРІЇ

  Вчителі державних та приватних шкіл, керівники закладів освіти, шкільні психологи, соціальні педагоги, класні керівники, педагоги-організатори, педагоги закладів позашкільної освіти, вчителі окремих предметів, асистенти вчителя, керівники гуртків, методисти, заступники директора.

Курс "Вчитель майбутнього"

Комплексна програма підвищення кваліфікації для вчителів: 100 годин підготовки

Стрімкий технологічний прогрес є визначальною рисою сьогодення. Молоде покоління працюватиме в умовах такого ринку праці, які сьогодні складно спрогнозувати. Сучасна підготовка дітей вимагає від вчителів поєднання навичок, які традиційно вважалися рисами хорошого педагога, з новими, необхідними для того, щоб сприяти життєвій реалізації кожного учня.
Що далі, то більше освіта ставатиме індивідуальною. Тож процес навчання потрібно буде адаптувати до запитів конкретного учня та його індивідуальних особливостей, сильних сторін, талантів і захоплень.
Метою курсу є адаптація вчителя до нового світу, переорієнтація на розвиток в учнів їх сильних сторін, мислення управлінця і творця. Під час навчання вчитель підкріпить свої уміння організовувати навчальний процес у чіткій прив’язці до індивідуальності дитини та з постійним моніторингом навчального прогресу. 
Кожен вчитель потренується у підготовці кейсових, гейміфікованих, проєктних, проблемно орієнтованих, інтегрованих занять. На курсі окрема увага приділяється як розвивати сильні сторони дитини, як сформувати драйвери навчальної мотивації: сталий інтерес та готовність наполегливо працювати.
Формат навчання: теоретичний матеріал, практичні завдання на заняттях, самостійна робота, практична робота, створення проєктів.

Illustration