UNIQUE SCHOOL

 • icon

UNIQUE SCHOOL

 • icon

Тематичні табори

З 1 червня школа Unique School починає працювати офлайн та онлайн у форматі яскравого таборового навчання. Безпека у пріоритеті: ми попіклувалися і підготували для дітей безпечні місця на випадок тривоги. 

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ В ТАБОРАХ?

 • icon

  Майстер-класи

 • icon

  Спортивні ігри та квести

 • icon

  Тематичні події

Розклад таборів

Illustration

Денний табір (з 8.30 до 18.00) в с.Чайка (Київська обл.)

Корисні та веселі проєктно-інтелектуальні занурення. Тут дітки проявлять себе, розкриють нові таланти, навчаться ставити і досягати мети, віртуально побувають в різних країнах, а найголовніше — познайомляться з новими друзями і отримають масу позитивних емоцій.

Illustration

4 липня - 15 липня: с.Чайка (Київська обл.)

Світ це місце з неймовірними можливостями. На кожну дитину чекатиме програма насичена заходами та інтерактивом: безліч майстерок, водно-повітряні активності, а ще змагання, конкурси та атмосферні події. Ви ще не з нами? Час це виправити. 

Illustration

18 липня - 29 липня: с.Чайка (Київська обл.)

На сміливих та відважних, вже чекає табір вражень! Стукотить вже на полиці гра, "Джуманджі" - на старт пора! Ти у грі! Вітаємо в Джуманджі! 

Illustration

1 серпня - 12 серпня: с.Чайка (Київська обл.)

Під час цієї зміни, під гаслом «Тільки вперед», ми будемо вчитися бути сміливими, наполегливими, йти до визначеної мети разом з новими друзями.

Пізнавальний червень

У таборах під час канікул діти навчаються, займаються спортом і відпочивають. Табори проходять як в с.Чайка (Київська область), так і Західній Україні (смт Славське). Тут дітки проявлять себе, розкриють нові таланти, навчаться ставити і досягати мети, віртуально побувають в різних країнах, а найголовніше — познайомляться з новими друзями і отримають масу позитивних емоцій.

ПРОГРАМА:

● Формуємо сучасні навички (публічні виступи, фінансова грамотність, лідерство, логічне, стратегічне, креативне та інклюзивне мислення)● Досліджуємо сучасні виклики світу● Створюємо творчі проєкти● Розвиваємо внутрішнє лідерство● Весело гуляємо ● Відпочиваємо на свіжому повітрі● Смачно та здорово харчуємося

icon

Уроки ораторського мистецтва. ТЕД-виступи: розбір та підготовка власних

Діти зможуть ознайомитися з основними техніками і прийомами риторики; спробувати себе у мистецтві публічного виступу і презентації; освоїти базові правила ефективних промов і виступів змістовно провести час і отримати цікаві враження.

icon

Логічне і стратегічне мислення

Питання, загадки, завдання на логіку, оригінальне мислення і кмітливість - хороший набір для розвитку дитячого розуму, допитливості та інтересу до навчання. За допомогою логічних задач, квестів розвиваємо вміння комплексно вирішувати проблеми (complex problem solving).

icon

Фінансова грамотність

Протягом курсу ми детально зануримось у світ грошей, вивчимо фінансові закони, розберемо усі пастки, які нас можуть очікувати у житті. Будемо не тільки теоретично, але і практично вчитись керувати власними, хоч поки і маленькими фінансами. 

icon

Професії майбутнього

Як ловець пластику може рятувати океани від забруднення? Чи вмітиме кравчиня ДНК вирізати та лагодити геноми, уражені захворюванням? І чи вдасться клонувальнику вимерлих видів зберегти ті, яким загрожує небуття? Про все це на курсі "Професії майбутнього"

icon

Час для творчості

Різноманіття майстерок, нових технік декоративно-прикладного мистецтва та безмежне натхнення.

icon

Уроки безбар'єрності та розвиток лідерства

Розберемо правила толерантної мови, фізичне й ментальне різноманіття людей, розвиватиме лідерські якості.

icon

Гейміфіковані віртуальні подорожі

Франція, Іспанія, Японія, Китай, Індія, Австралія, Нова Зеландія та інші країни, які ми дослідимо у форматі інтерактивної гри

icon

Спортивні розваги

Тренінги з командоутворення, вправи для загартування духу і тіла; щоденні спортивні розваги, танці та активності. Розвиваємо силу, витривалість та закладаємо фундамент для здорового майбутнього.

У вартість включено:

  навчання за насиченою пізнавальною програмою
  тренінги із саморозвитку, проєктні завдання, різноманітні активності
  подарунки
  гуртки на вибір (для пакету з 9.00 до 18.00)
  фруктові перекуси

Харчування сплачується окремо: ● Сніданок/обід або обід/вечеря - 1470 грн;● Сніданок+обід+вечеря - 1920 грн; ● Обіди - 970 грн.

Двотижнева зміннаДенне навчання (с.Чайки)9.00-14.00

icon

6850 грн

Двотижнева зміннаДенне навчання (с.Чайки) 9.00-18.00

icon

8350 грн